Заходи до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників

Вклонися, моя Україно, тим людям величним і скромним,
Що в назвах фронтів титанічних пронесли наймення твоє.
Ти словом достойним розкажеш своїм поколінням, потомкам,
Чому їм навічну пошану твій вдячний народ віддає.

Такими словами розпочала Пелішенко Лілія Володимирівна, класний керівник 7 класу, виховний захід до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників «Допоки пам’ять жива» для учнів 1-9 класів. Було підготовлено відеоролики «Хай же вічно красується доблестю наша земля», «Пам’ятаємо про подвиг в роки війни». Вчитель історії Заїчко Ігор Миколайович розповів про героїчну боротьбу з ворогом, про подвиг на війні і в тилу. Вшанували пам’ять визволителів і поклали квіти до обеліска загиблим односельчанам.

Учні 7-9 класів підготували усні журнали «День слави і скорботи»

Класні керівники 1-4 класів Пелішенко Наталія Вікторівна, Гладка Алла Леонідівна та Цвень Оксана Олександрівна провели урок мужності та виховну годину «Недописані сповіді,які опалила війна».

Сільський бібліотекар Кобильняк Тетяна Олександрівна організувала в школі виставку тематичної літератури.