Акція «Привітай ровесника»

З настанням зими приходять до нас  довгоочікувані зимові свята. Із особливим трепетом малеча чекає на день Святого Миколая. Адже саме в цей день діти отримують заслужені подарунки. Така добра традиція існує здавна у нашого народу.

А як же діти в зоні АТО? Невже  до них не прийде свято? Такими питаннями переймалися учні НВК №2 м. Немирова і вирішили, що Святий Миколай привітає їх звідси, з Немирова. Шкільний парламент оголосив акцію «Привітай ровесника».

1 грудня у школі провели солодкий ярмарок, на якому усі бажаючі з 1 по 11 клас і навіть їх батьки продавали власноруч випечені смаколики.  За виручені кошти закупили  цукерки, печиво, соки для учнів з Авдіївської школи, з якою ми другий рік підтримуємо дужні стосунки. Кім того, учні зібрали канцелярські товари, дитячі книги та іграшки.

Учасники шкільного парламенту записали відеозвернення до ровесників з Авдіївки з привітаннями до свят та побажаннями миру, добра та злагоди у їхніх домівках. А 13 грудня ці подарунки за сприяння волонтера Олександра Прилюка відправили в Авдіївську ЗОШ І-ІІ ступенів №1. Ми щиро віримо, що наша підтримка допоможе дітям зі Сходу пережити важкі часи та вірити у світле майбутнє.

Шкільний парламент

НВК №2 м. Немирова.