День вишиванки в НВК №2 м.Немирова

До вишиванки доторкнусь вустами
І черемшини пахощі вдихну.
Мов оживають маки під руками,
Росу дзеркальну я із них змахну,
І подих вітру і блакить озерця,
Зорю вечірнюю, вквітчану весну –
Усе це пригорну до свого серця,
Коли сорочку вишиту вдягну.
Ольга Береза.

Вишиванка – це наша гордість. Не даремно про неї складено чимало віршів та пісень. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна рекліквія. У наші дні вишиванка – оберіг, який єднає українців, символ безмежної любові до Батьківщини.

9 листопада в день української мови та писемності учні та вчителі НВК №2 м. Немирова із задоволенням долучилися до святкування Дня вишиванки. Школа замайоріла різнобарвними візерунками та квітами. Усі діти з гордістю презентували свої сорочки та із великим задоволенням фотографувалися для шкільної фотовиставки.

Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці НВК№2 м. Немирова разом зі своїми батьками та вчителями відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

Педагог – організатор Дремлюга Л.Я.