«Вареничний десант» в НВК №2 м. Немирова

Події в Україні не залишають байдужим жодного українця. З перших днів бойових дій на Донбасі тут, в мирній частині України, розгорнувся волонтерський рух. Тисячі людей щоденно вносять свою часточку у велику благородну справу. Воїнам в зоні АТО дуже важливо відчувати нашу підтримку. Їм потрібні не лише їжа, теплий одяг, боєприпаси, а й наші листи, малюнки, слова підтримки та вдячності. Кожне місто, село, школи, організації допомагають сьогодні нашим солдатам усім, чим можуть.

У жовтні 2016 року до громади Немирова звернулась громадська організація «За нове життя» з пропозицією організувати осінній волонтерський десант. ГО «За нове життя» всебічно сприяє в допомозі воїнам АТО як у реабілітації, так і у матеріальній та моральній підтримці. На зустрічі з педколективом голови правління Б.Б. Олійник та В.Г. Новак розповіли про діяльність своєї організації, показали мінітаганки, які змайстрували вінницькі умільці для воїнів АТО і запросили нас до співпраці.

Шкільний парламент НВК №2 м. Немирова організував акцію по збору продуктів харчування, мішків, дитячих малюнків, листів, сувенірів, передали на передову Прапор Миру, а педагогічний колектив провів «вареничний десант» (наліпили і зварили 11 відер вареників). 18 жовтня волонтери повезли все зібране бійцям в зону АТО. А 28 жовтня вони повернулися до нас із привітом, вдячністю від бійців, прапором, які вони підписали та вручили грамоту колективу школи за активну участь у волонтерському русі, військово-патріотичне виховання, матеріальну, моральні та духовну підтримку воїнів АТО.

«Україна – наша країна! Ми переможемо!», «Головне – триматися!», «Дякуємо вам за підтримку! Перемога буде за нами!» – такі слова написали на прапорі бійці. І ми віримо, що так і буде. Адже ми – Українці, сильні духом, і наш народ бажає миру і чистого неба.

ЗДВР НВК №2 м. Немирова

Н.П.Томенко