Батькам

Управління Державної служби якості освіти у Вінницькій області запрошує учасників освітнього процесу взяти участь в анонімному онлайн-опитуванні Державної служби якості освіти серед керівників закладів загальної середньої освіти, вчителів, учнів та батьків щодо організації та якості забезпечення освітнього процесу у 2021-2022 навчальному році.

ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ


З 05.05.2021 р. – навчання у школі (очна форма) для всіх класів.


З 27 квітня 2021 року учні 1-4 класів відновлюють навчання в очному режимі в закладі освіти.


Для завершення 2020-2021 навчального року, а також підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з 19 квітня 2021 року учні випускних класів (9, 11) відновлюють навчання в очному режимі в закладі освіти.


10.04.2021 року в НВК №2 м. Немирова відбудеться пробне ЗНО – 2021


Учні 4-х та 9-х класів звільнюються від проходження державної підсумкової атестації у 2020-2021 навчальному році (наказ Міністерства освіти і науки України від 03.03.2021 р. № 273)


З  29.03.2021 р. продовжується  дистанційне навчання учнів 1-11 класів НВК №2 м. Немирова. Навчання проводиться в дистанційній формі з використанням платформ Zoom, Google Classroom, Viber, Telegram, Skype. За можливими змінами слідкуйте в інформаційних чатах ваших класів.


Шкільні канікули триватимуть з 22.03 до 26.03.2021р.


З 03.03.2021р. розпочинається  дистанційне навчання учнів 1-4 класів НВК №2 м. Немирова. Навчання проводиться в дистанційній формі з використанням платформ Zoom, Google Classroom. За можливими змінами слідкуйте в інформаційних чатах ваших класів.


З 10.02. до 19.02.2021р. розпочинається  дистанційне навчання учнів 1-4 класів НВК №2 м. Немирова. Навчання проводиться в дистанційній формі з використанням платформ Zoom, Google Classroom. За можливими змінами слідкуйте в інформаційних чатах ваших класів.


З  12.02.2021 р. розпочинається  дистанційне навчання учнів 5-11 класів НВК №2 м. Немирова. Навчання проводиться в дистанційній формі з використанням платформ Zoom, Google Classroom, Моя школа, Viber, Telegram, Skype. За можливими змінами слідкуйте в інформаційних чатах ваших класів.Шановні батьки, практичний психолог та соціальний педагог школи зібрали для вас кілька корисних порад для спілкування з дитиною в умовах карантину.
Ви маєте можливість приєднатися до спільноти в TELEGRAM, де можете знайти корисну інформацію, звернутися за консультацією та отримати рекомендації.

Психологічна підтримка НВК № 2. Батьки TELEGRAM:


З  18.01.2021 р. розпочинається  дистанційне навчання учнів 1-11 класів НВК №2 м. Немирова. Навчання проводиться в дистанційній формі з використанням платформ Zoom, Google Classroom, Моя школа, Viber, Telegram, Skype. За можливими змінами слідкуйте в інформаційних чатах ваших класів.


Увага! З 16.11.2020 року продовжується дистанційне навчання для учнів 5-11 класів. За можливими змінами слідкувати у інформаційних чатах ваших класів.


ОГОЛОШЕННЯ

Запровадити з 02 листопада 2020 року:

  • дистанційне навчання для учнів 5-11 класів з використанням освітніх платформ;
  • очне навчання у звичайному режимі для учнів 1-4 класів з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог, визначених нормативно-правовими документами;
  • очне навчання у звичайному режимі для учнів філії  «Гуньківська ЗОШ» з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог, визначених нормативно-правовими документами.

З  02.10.2020 р. розпочинається  дистанційне навчання учнів 1-11 класів НВК №2 м. Немирова. Навчання проводиться в дистанційній формі з використанням платформ Zoom, Google Classroom, Моя школа, Viber, Telegram, Skype За можливими змінами слідкуйте в інформаційних чатах ваших класів.Завершується навчальний рік.

І діти, і батьки хвилюються. Ця тривога є в усіх. І вона –  від невизначеності, від зміни звичного режиму та обмежень.

Діти потребують підтримки, допомоги. Як від учителів, так і від батьків. Один із способів вирішення цієї проблеми – заспокоїти дитину, нагадати їй, що вона все знає і впевнена у своїх силах, запропонувати допомогу у вивченні  матеріалу.  Необхідно скласти уявний план: що робити зараз, а що потім.

Дітям будь-якого віку треба робити перерви, дбати про свіже повітря під час навчання. Рухливі ігри на свіжому повітрі додадуть сил, знімуть втому.

Зараз непростий час і випробування для всіх. Відкиньте турботи! Все, що не  вивчимо в період карантину, наздоженемо в новому навчальному році. Турбуймося про дітей і пам’ятаймо:  головне – це здоров’я! Бережімо його!

А ще…  Скоро канікули!!!


Пробне ЗНО буде

У відомстві переконують, що карантин не завадить провести пробне ЗНО. Усі, хто зареєструвався, зможуть це зробити після завершення карантину до проведення основного тестування. Пробне ЗНО може відбутись у червні (попередньо 15-17 червня), якщо до того часу завершиться карантин, або ж у першій половині серпня.

При цьому пробне ЗНО буде тривати, як звичайно, протягом двох днів. Першого дня – тестування з української мови і літератури. Другого – з іншого предмету, включеного до ЗНО.


Дорогі учні, шановні батьки та працівники НВК №2 м. Немирова,
філій «Гуньківська ЗОШ І-ІІ ступенів», «Стрільчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів»!

Нині нелегкий час не лише в нашій державі, а й на всій планеті. Щодня чуємо про збільшення кількості інфікованих, про героїзм медиків, активну роботу волонтерів, про державні заходи з подолання хвороби. Порушено звичний режим роботи підприємств, і ритм життя людей змінився. Зараз, як ніколи, кожен із нас потребує розуміння й підтримки рідних, друзів, колег. А учні з нетерпінням чекають живого спілкування зі своїми вчителями.

Сьогодні усі ми перебуваємо на карантині до 24.04.2020 року у зв’язку з швидким поширенням у світі COVID-19. Це означає, що ще місяць школярі не відвідуватимуть школу. Навчати і оцінювати результати дітей вчителям доведеться вже у реаліях тривалої, тотальної і вимушеної онлайн-освіти. Змінився режим роботи, навчання, відпочинку кожного з нас. Заклад освіти перейшов на дистанційну форму навчання, працівники на гнучкий режим роботи. Кожен із нас вчиться по- новому працювати, спілкуватися, та й взагалі – жити.

Шановні батьки! Ми дякуємо кожному з вас за допомогу в організації дистанційного навчання. На жаль, наші учителі можуть бути поруч з Вашою дитиною лише завдяки використанню всіх технічних та інформаційних засобів Інтернету, різних освітніх платформ, програми ZOOМ. Кожен он-лайн урок, консультація, семінар, класні години та батьківські збори, що проводять наші учителі для Ваших дітей дають можливість опанувати учнями програмовий матеріал . Ваших дітей учителі оцінюють у дистанційному режимі через електронні та інші наявні засоби. Але не потрібно хвилюватися, якщо технічні можливості не дозволяють провести оцінювання навчальних досягнень Ваших дітей дистанційно, його проведення буде відтерміновано до завершення епідеміологічної ситуації .

Дорогі учні! Ви навіть не уявляєте, як педагогічний колектив сумує за звичними уроками, коли ми бачимо ваші усмішки, очі, чуємо ваш голос, тішимося розумними відповідями, активністю на уроці. Навчання продовжується! Хай воно незвичне для вас, але учителі намагаються зробити його таким же цікавим, як у класі. Не зневірюйтеся, якщо щось не вдається з першого разу. Головне – працювати систематично, радитися з батьками, однокласниками та вчителями. Ви – найкращі учні, і разом ми все переможемо!

Шановні учителі ! Вимушене дистанційне навчання поставило перед нами непрості виклики: створення дистанційних курсів, які потребують від викладачів копіткої, але цікавої роботи, пов’язаної з опрацюванням нових технологій, підготовкою відповідних матеріалів, налаштуванням курсів під авторську методику викладання, постійною їх підтримкою та оновленням. Але кожен педагог НВК №» м. Немирова, філій «Гуньківська ЗОШ І-ІІ ступенів», «Стрільчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів» зумів швидко сприйняти зміни, перебудувати свою роботу, оволодіти новими навичками. Під час карантину Ви розміщуєте важливі для навчання матеріали – презентації, схеми, аудіо- та відеофайли, даєте учням посилання на корисні ресурси для додаткового вивчення. Застосування Вами електронних ресурсів допомагає учням засвоювати знання на достатньому рівні та без скорочених тем, тобто карантин не став на заваді якісної освіти. Кожному з нас дуже нелегко. Але колектив НВК№2 м. Немирова завжди вирізнявся своєю згуртованістю, взаєморозумінням, взаємною підтримкою. Дякую усім Вам за професіоналізм, невтомну працю, мудрість. Адже закрита на карантин школа ще не свідчить про відсутність уроків і необхідних для повноцінного освітнього процесу заходів.

Висловлюю вдячність усім працівникам, які забезпечують функціонування інженерних споруд закладу освіти, дотримання у ньому санітарних норм та норм охорони праці. Ваша підтримка й розуміння важливі для всього колективу.

Закликаю всіх: залишайтеся вдома , дотримуйтеся, будь ласка, усіх заходів особистої гігієни, вчіться бути відповідальними за своє здоров’я та здоров’я Ваших рідних. Спілкуйтеся з рідними та друзями, адже сучасні технічні засоби дозволяють це зробити. Нехай ніхто сьогодні, у цей нелегкий час, не відчуває себе самотнім. Будьте усі здорові!

З повагою директор школи Тетяна Гудима

Усі запитання можна задати на сайті школи за посиланням https://nvk2nemyriv.net.ua/kontakty/
Увага!

Відповідно до наказу відділу освіти Немирівської міської ради від 12 березня  2020 року № 50 «Про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладах загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти», з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 у НВК №2 м. Немирова та філіях призупинено освітній процес з 12.03.2020 р. до 03.04.2020р.  

Навчання відбувається дистанційно.

Завдання для самостійного виконання завдань розміщені на сайті НВК №2 м. Немирова https://nvk2nemyriv.net.ua/ на сторінці дистанційної підтримки освітнього процесу.

Слідкуйте за оголошеннями. Протягом тижня завдання будуть доповнені.

Усі відеоматеріали та презентації до уроків розміщені в окремій папці «Додаткові матеріали для домашніх завдань», що розміщена нижче домашніх завдань.


Згідно з рішенням Ради школи (протокол №5 від 04.02.2020 року) та розпорядженням міської ради №21-Р від 04 січня 2020 року, з метою попередження захворюваності  на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, запобігання зростанню захворюваності серед здобувачів освіти в НВК №2 м. Немирова прийняте рішення про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладі освіти з 05.02. до 07.02.2020 року.


Згідно з рішенням Ради школи (протокол №4 від 28.01.2020 року) та розпорядженням міської ради №14-Р від 28 січня 2020 року, з  метою попередження захворюваності  на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, запобігання зростанню захворюваності серед здобувачів освіти в НВК №2 м. Немирова прийнято рішення про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладі освіти з 29.01 до 04.02.2020 року.


Шановні батьки!

Супер новина! Міжнародна дитяча бізнес-школа Rainbow надає можливість дітям навчатися новим необхідним навичкам XXI сторіччя, не виїжджаючи з міста!

Зараз є шанс підключитися до онлайн курсу “Формула успіху” для дітей 8-11класів (12-17років) та за 7 тижнів навчання опрацювати теми, що розвинуть максимальну кількість свої сильних сторін, необхідних для успіху в житті:

  • Лідерство;
  • Цілепокладання;
  • Емоційний інтелект;
  • Фінансова грамотність;
  • Комунікації та спілкування;
  • Тайм-менеджмент;
  • Ораторська майстерність.

Вихід за межі зони комфорту, вміння мислити свідомо, брати відповідальність за свої дії- це результат від курсу, який займе не більше 30 хвилин роботи щодня.

Детальна інформація та деталі можна отримати за телефоном: 0676314351 Кравчук Оксана, або на сторінках соціальних мережах та на сайті:

onlineformula8.webnode.com.ua/

Діяльність школи та наші уроки:

https://www.facebook.com/RainbowSchoolVinnitsa/
https://www.facebook.com/RainbowSchoolVinnitsa/