Батькам

Дорогі учні, шановні батьки та працівники НВК №2 м. Немирова,
філій «Гуньківська ЗОШ І-ІІ ступенів», «Стрільчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів»!

Нині нелегкий час не лише в нашій державі, а й на всій планеті. Щодня чуємо про збільшення кількості інфікованих, про героїзм медиків, активну роботу волонтерів, про державні заходи з подолання хвороби. Порушено звичний режим роботи підприємств, і ритм життя людей змінився. Зараз, як ніколи, кожен із нас потребує розуміння й підтримки рідних, друзів, колег. А учні з нетерпінням чекають живого спілкування зі своїми вчителями.

Сьогодні усі ми перебуваємо на карантині до 24.04.2020 року у зв’язку з швидким поширенням у світі COVID-19. Це означає, що ще місяць школярі не відвідуватимуть школу. Навчати і оцінювати результати дітей вчителям доведеться вже у реаліях тривалої, тотальної і вимушеної онлайн-освіти. Змінився режим роботи, навчання, відпочинку кожного з нас. Заклад освіти перейшов на дистанційну форму навчання, працівники на гнучкий режим роботи. Кожен із нас вчиться по- новому працювати, спілкуватися, та й взагалі – жити.

Шановні батьки! Ми дякуємо кожному з вас за допомогу в організації дистанційного навчання. На жаль, наші учителі можуть бути поруч з Вашою дитиною лише завдяки використанню всіх технічних та інформаційних засобів Інтернету, різних освітніх платформ, програми ZOOМ. Кожен он-лайн урок, консультація, семінар, класні години та батьківські збори, що проводять наші учителі для Ваших дітей дають можливість опанувати учнями програмовий матеріал . Ваших дітей учителі оцінюють у дистанційному режимі через електронні та інші наявні засоби. Але не потрібно хвилюватися, якщо технічні можливості не дозволяють провести оцінювання навчальних досягнень Ваших дітей дистанційно, його проведення буде відтерміновано до завершення епідеміологічної ситуації .

Дорогі учні! Ви навіть не уявляєте, як педагогічний колектив сумує за звичними уроками, коли ми бачимо ваші усмішки, очі, чуємо ваш голос, тішимося розумними відповідями, активністю на уроці. Навчання продовжується! Хай воно незвичне для вас, але учителі намагаються зробити його таким же цікавим, як у класі. Не зневірюйтеся, якщо щось не вдається з першого разу. Головне – працювати систематично, радитися з батьками, однокласниками та вчителями. Ви – найкращі учні, і разом ми все переможемо!

Шановні учителі ! Вимушене дистанційне навчання поставило перед нами непрості виклики: створення дистанційних курсів, які потребують від викладачів копіткої, але цікавої роботи, пов’язаної з опрацюванням нових технологій, підготовкою відповідних матеріалів, налаштуванням курсів під авторську методику викладання, постійною їх підтримкою та оновленням. Але кожен педагог НВК №» м. Немирова, філій «Гуньківська ЗОШ І-ІІ ступенів», «Стрільчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів» зумів швидко сприйняти зміни, перебудувати свою роботу, оволодіти новими навичками. Під час карантину Ви розміщуєте важливі для навчання матеріали – презентації, схеми, аудіо- та відеофайли, даєте учням посилання на корисні ресурси для додаткового вивчення. Застосування Вами електронних ресурсів допомагає учням засвоювати знання на достатньому рівні та без скорочених тем, тобто карантин не став на заваді якісної освіти. Кожному з нас дуже нелегко. Але колектив НВК№2 м. Немирова завжди вирізнявся своєю згуртованістю, взаєморозумінням, взаємною підтримкою. Дякую усім Вам за професіоналізм, невтомну працю, мудрість. Адже закрита на карантин школа ще не свідчить про відсутність уроків і необхідних для повноцінного освітнього процесу заходів.

Висловлюю вдячність усім працівникам, які забезпечують функціонування інженерних споруд закладу освіти, дотримання у ньому санітарних норм та норм охорони праці. Ваша підтримка й розуміння важливі для всього колективу.

Закликаю всіх: залишайтеся вдома , дотримуйтеся, будь ласка, усіх заходів особистої гігієни, вчіться бути відповідальними за своє здоров’я та здоров’я Ваших рідних. Спілкуйтеся з рідними та друзями, адже сучасні технічні засоби дозволяють це зробити. Нехай ніхто сьогодні, у цей нелегкий час, не відчуває себе самотнім. Будьте усі здорові!

З повагою директор школи Тетяна Гудима

Усі запитання можна задати на сайті школи за посиланням https://nvk2nemyriv.net.ua/kontakty/


Увага!

Відповідно до наказу відділу освіти Немирівської міської ради від 12 березня  2020 року № 50 «Про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладах загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти», з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 у НВК №2 м. Немирова та філіях призупинено освітній процес з 12.03.2020 р. до 03.04.2020р.  

Навчання відбувається дистанційно.

Завдання для самостійного виконання завдань розміщені на сайті НВК №2 м. Немирова https://nvk2nemyriv.net.ua/ на сторінці дистанційної підтримки освітнього процесу.

Слідкуйте за оголошеннями. Протягом тижня завдання будуть доповнені.

Усі відеоматеріали та презентації до уроків розміщені в окремій папці «Додаткові матеріали для домашніх завдань», що розміщена нижче домашніх завдань.
Згідно з рішенням Ради школи (протокол №5 від 04.02.2020 року) та розпорядженням міської ради №21-Р від 04 січня 2020 року, з метою попередження захворюваності  на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, запобігання зростанню захворюваності серед здобувачів освіти в НВК №2 м. Немирова прийняте рішення про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладі освіти з 05.02. до 07.02.2020 року.


Згідно з рішенням Ради школи (протокол №4 від 28.01.2020 року) та розпорядженням міської ради №14-Р від 28 січня 2020 року, з  метою попередження захворюваності  на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, запобігання зростанню захворюваності серед здобувачів освіти в НВК №2 м. Немирова прийнято рішення про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладі освіти з 29.01 до 04.02.2020 року.


Увага! 24 січня закінчується реєстрація на пробне ЗНО


Шановні батьки!

Супер новина! Міжнародна дитяча бізнес-школа Rainbow надає можливість дітям навчатися новим необхідним навичкам XXI сторіччя, не виїжджаючи з міста!

Зараз є шанс підключитися до онлайн курсу “Формула успіху” для дітей 8-11класів (12-17років) та за 7 тижнів навчання опрацювати теми, що розвинуть максимальну кількість свої сильних сторін, необхідних для успіху в житті:

 • Лідерство;
 • Цілепокладання;
 • Емоційний інтелект;
 • Фінансова грамотність;
 • Комунікації та спілкування;
 • Тайм-менеджмент;
 • Ораторська майстерність.

Вихід за межі зони комфорту, вміння мислити свідомо, брати відповідальність за свої дії- це результат від курсу, який займе не більше 30 хвилин роботи щодня.

Детальна інформація та деталі можна отримати за телефоном: 0676314351 Кравчук Оксана, або на сторінках соціальних мережах та на сайті:

onlineformula8.webnode.com.ua/

Діяльність школи та наші уроки:

https://www.facebook.com/RainbowSchoolVinnitsa/
https://www.facebook.com/RainbowSchoolVinnitsa/


28 серпня 2019 року о 8.30. в актовій залі школи відбудеться звіт директора школи за 2018-2019 навчальний рік.


Закон України

Пробне ЗНО

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 12 жовтня 2018 року №154 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році» відбудеться пробне ЗНО:

 • 16 березня 2019 року – з української мови і літератури;
 • 23 березня 2019 року – з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, фізики, французької мови, хімії.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Реєстрація на ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні учасників Вінницької області триватиме на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти з 08 до 31 січня 2019 року.

Для реєстрації необхідно:

 1. Зайти на сторінку реєстрації на пробне ЗНО.
 2. Заповнити реєстраційну форму; створити свою персональну сторінку “Особистий кабінет”; вибрати предмети пробного ЗНО.
 3. З персональної сторінки (“Особистий кабінет”) роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО.
 4. На основі цієї квитанції здійснити оплату в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послуг.
 5. Роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час і місце проведення пробного ЗНО (інформацію буде розміщено в “Особистому кабінеті”учасника пробного ЗНО до 02.2019 року.

9 листопада 2018 пишемо радіодиктант єдності

18-й радіодиктант єдності звучатиме на хвилі Першого каналу UA: Українське радіо 9 листопада 2018 року – у День української писемності й мови.

Офіційне гасло цьогорічного заходу – #пишеморазом. Воно підкреслює основну мету диктанту: єднання навколо мови. Радіодиктант – не просто засіб перевірити власну грамотність, а насамперед масштабний національний флешмоб.

Початок заходу – об 11:00. Вступна частина триватиме півгодини, радіодиктант почнеться об 11:30.

Усі охочі традиційно можуть надіслати роботи поштою на адресу вул. Хрещатик, 26, Київ – 1, 01001 із позначкою «Радіодиктант» (лист має бути надісланий того ж дня або 10 листопада – про це свідчитиме поштовий штемпель), відсканувати або сфотографувати текст і впродовж 24 годин після закінчення акції надіслати електронної поштою на адресу rd@nrcu.gov.ua. Зображення має бути якісним, текст – написаним від руки (роботи, набрані у будь-якому текстовому редакторі, не розглядатимуться). Комісія приймає також тексти, написані шрифтом Брайля.


До уваги учнів, учителів, батьків!

Освітній проект «На Урок» запрошує взяти участь у Всеукраїнській інтернет – олімпіаді «На Урок», яка проходить з 1 вересня по 31 жовтня 2018 року.

Реєстрація  – з 1 по 30 вересня,

виконання завдань – 1 по 31 жовтня,

оприлюднення результатів – 31 жовтня.

Завдання складено за шкільною програмою 1-11 класів з таких предметів:

 • українська мова та література
 • математика
 • англійська мова
 • біологія
 • інформатика
 • предмети початкової школи
 • історія
 • правознавство
 • трудове навчання(для хлопців та дівчат)
 • основи здоров’я
 • зарубіжна література
 • географія
 • хімія
 • фізика

Зареєструватися можна на сайті  Освітнього проекту за посиланням https://naurok.com.ua/olimpiada.


Звіт директора школи переноситься, про дату буде повідомлено додатково


Оголошується прийом дітей ліцейних (8, 10) класів!

Випробування в рамках основного конкурсного прийому будуть проводитися після закінчення навчального року.

До участі у конкурсному відборі допускаються учні, які за результатами семестрового та річного оцінювання мають бали високого та достатнього рівнів (не нижче 8 балів) з профільного предмету.

До участі в конкурсі допускаються діти на підставі особистої заяви (до 10 класу) чи  заяви батьків (до 8 класу), що подається на ім’я директора навчального закладу, табеля успішності учня.

Конкурсні випробування для учнів, які вступають до 8-го класу ліцею, проводяться з навчальних предметів, що відповідають спеціалізації закладу, в письмовій формі.

Приймання учнів до навчального закладу того самого типу та/або за спеціалізацією, за якою дитина навчалася раніше, може відбуватися за співбесідою (у випадку, якщо дитина має бали високого рівня).


Увага!

У понеділок – 5 березня 2018 р. – у актовій залі школи відбудуться загальношкільні батьківські збори батьків учнів 9-х класів. Початок – о 16:00. Запрошуються всі батьки дев’ятикласників.


Лист МОН України № 1/9-27 від 22 січня 2018 року “Щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2017/18 навчальному роціКарантин

Шановні учні та батьки. З вівторка (30.01) у школі оголошено карантин. Завдання для самостійного виконання будуть розміщені на сторінці дистанційного навчання.


Візьми участь у пробному ЗНО – 2018!

Реєстрація на пробне ЗНО буде тривати з 9 по 31 січня 2018 року через мережу Інтернет на сайті Вінницького РЦОЯО.

24 березня 2018 рокуукраїнська мова та література.

31 березня 2018 рокуматематика, історія України, іноземні мови, біологія, географія, фізика, хімія.

Вартість участі в одному тестуванні – 129 грн.