Учням


Увага! З 16.11.2020 року продовжується дистанційне навчання для учнів 5-11 класів. За можливими змінами слідкувати у інформаційних чатах ваших класів.


ОГОЛОШЕННЯ

Запровадити з 02 листопада 2020 року:

  • дистанційне навчання для учнів 5-11 класів з використанням освітніх платформ;
  • очне навчання у звичайному режимі для учнів 1-4 класів з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог, визначених нормативно-правовими документами;
  • очне навчання у звичайному режимі для учнів філії  «Гуньківська ЗОШ» з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог, визначених нормативно-правовими документами.

Відбір на програму UWC для 10-11 класників

Оголошуємо про початок відбору на навчання у Коледжах Об’єднаного Світу (UWC) на часткових та повних стипендіях. UWC – це глобальна освітня програма, що робить освіту силою, яка об’єднує людей, нації та культури, задля всесвітнього миру та стабільного майбутнього. Цей рух охоплює 18 шкіл по всьому світу, від Канади до Японії, від Німеччини до Танзанії. Після коледжів, багато учнів продовжують навчання у топ університетах світу (наприклад Йель та Оксфорд), а відомі випускники включають в себе короля Нідерландів, міністерку фінансів Канади та президента Ботсвани. Якщо ти – громадянин/ка України у 10-11 класі (та у віці 16-17 років станом на 1 вересня 2020 року), який/а має високі академічні досягнення, бере участь у позакласних ініціативах, та проявляє лідерство у своїй громаді, – не пропусти свій шанс! Анкети для участі у першому турі приймаються до 23 жовтня 2020 року за посиланням https://apply.uwc.org/prog/ukraine/. Більше інформації про програму можна знайти на сайті, на фейсбуці та інстаграмі. У разі виникнення питань, звертайтеся на admissions@ua.uwc.org.