Структура навчального року

Відповідно до статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту», листа МОН № 1/9-315 від 07.06.17 року Про структуру 2017/2018 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів структуру навчального року та строки проведення канікул встановлюють загальноосвітні навчальні заклади за погодженням з відповідними органами управління освітою. При цьому навчальний ріку загальноосвітніх навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів і форм власності розпочинається у День знань- 1 вересня і закінчується не пізніше 1 липня наступного року, а тривалість канікул протягом навчального року не може бути меншою 30 календарних днів без врахування днів, коли діти припиняли навчання з незалежних від них причин (карантин, температурний режим тощо).

Тривалість канікул в НВК №2 м. Немирова у 2017-2018 н. р.
(рішення педагогічної ради – протокол №7 від 30.08.2017 р.):

• Осінні – 30.10.-05.11.
  • Зимові – 29.12.-14.01.
  • Весняні – 26.06.-01.04.

У межах часу, передбаченого робочим навчальним планом загальноосвітнім навчальним закладом встановлюється тривалість навчального тижня на весь навчальний рік. У випадку встановлення 5-денного навчального тижня відпрацювання уроків по суботах (зметою надолуження навчального матеріалу, чи продовження канікул таскорочення опалювального сезону) не допускається, оскільки цепризведе до перевищення тижневого гранично допустимого навантаженняна учнів.

Відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів(вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2014 року№ 1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року за № 157/26602, учні 4, 9 та 11 класів складають державну підсумкову атестацію.

Перелік предметів для державної підсумкової атестації, форму та терміни її проведення Міністерством освіти і науки України буде затверджено додатково.

Загальноосвітні навчальні заклади разом з органами державної влади та органами місцевого самоврядування приймають рішення щодо запровадження карантину, припинення чи продовження навчального процесу з поважних причин, надання учням вихідних для підготовки і проведення державної підсумкової атестації/зовнішнього незалежного оцінювання (якщо вони проводяться під час навчального процесу),визначають дати проведення свята «Останній дзвінок» та вручення документів про освіту.

Про завершення навчального року на сайт