МА учителів природничих дисциплін

Попенко Людмила Миколаївна
Керівник методичної асоціації вчителів природничих дисциплін НВК №2 м. Немирова. Учитель біології та хімії.
Категорія – спеціаліст вищої категорії. Звання – “учитель-методист”.
Педагогічний стаж – 29 років.
Науково-методична тема: “Активізація пізнавальної діяльності учнів шляхом формування практичних компетентностей”.
Педагогічне кредо: “Щоб мати право вчити інших, потрібно постійно вчитися самому”.
Левицька Раїса Максимівна
Учитель біології та екології.
Категорія – спеціаліст вищої категорії. Звання – “учитель-методист”.
Педагогічний стаж – 38 років.
Науково-методична тема: “Використання методу проектів для розвитку особистості учня у процесі свідомої мотивованої індивідуальної діяльності”.
Педагогічне кредо: “Що знаю і вмію, навчаю інших”.
Перкун Лариса Дмитрівна
Учитель географії.
Категорія – спеціаліст вищої категорії.  Звання – “старший учитель”.
Педагогічний стаж – 25 років.
Науково-методична тема: «Активізація пізнавальної діяльності учнів, використання інтерактивних технологій на уроках географії».
Педагогічне кредо: «Єдиний шлях, що веде до знань – це діяльність».
Гулевич Олег Юрійович
Учитель хімії.
Категорія – спеціаліст ІІ категорії.
Педагогічний стаж – 7 років.
Науково-методична тема: “Активізація навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроках хімії”.
Педагогічне кредо: “Знання ніколи не буває багато, а вчитися ніколи не пізно”.
Хоменко Людмила Дмитрівна
Вчитель біології. Практичний психолог.
Категорія – спеціаліст вищої категорії.
Педагогічний стаж – 20 років.
Науково-методична тема: “Впровадження інноваційних методів в навчально-виховному процесі”.
Педагогічне кредо: “Промінь світла направляю туди, де панує темрява. Усмішку дарую тому, хто так її потребує.
Добротою ділюся з тим, хто не вміє її давати. Віру вселяю в кожного, хто не має її.”