МА учителів суспільно-гуманітарних дисциплін

Головенько Галина Петрівна
Керівник методичної асоціації вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін НВК №2 м. Немирова. Учитель української мови та літератури.
Категорія – спеціаліст вищої категорії. Звання – “старший учитель”.
Педагогічний стаж – 24 роки.
Науково-методична тема: “Підвищення грамотності учнів на уроках української мови шляхом впровадження інтерактивних технологій навчання”.
Педагогічне кредо: “Творча співпраця з учнями – запорука успіху вчителя”.
Маринич Ірина Анатоліївна
Заступник директора з навчально-виховної роботи. Учитель української мови та літератури.
Категорія – спеціаліст вищої категорії. Звання – “вчитель-методист”.
Педагогічний стаж – 26 років.
Науково-методична тема: “Розвиток зв’язного мовлення учнів на уроках української мови та літератури”.
Педагогічне кредо: “Мрії сьогодні – реальність завтра”.
Бабчинська Раїса Михайлівна
Учитель української мови та літератури.
Категорія – спеціаліст вищої категорії.  Звання – “учитель-методист”.
Педагогічний стаж – 29 років.
Науково-методична тема: «Системно-творчий підхід до формування правописної грамотності учнів у спектрі інноваційних технологій».
Педагогічне кредо: «Віддай людині крихітку себе – за це душа наповнюється світлом».
Бережок Світлана Валеріївна
Категорія – спеціаліст вищої категорії. Звання – “старший учитель”.
Педагогічний стаж – 24 роки.
Науково-методична тема: “Диференційований та індивідуалізований підхід на уроках української мови і літератури з використанням інтерактивних методів”.
Педагогічне кредо: “Віддай людині крихітку себе. За це душа поповнюється світлом”.
Стебновська Наталя Іванівна
Керівник районного методичного об‘єднання вчителів української мови та літератури. Учитель української мови та літератури.
Категорія – спеціаліст вищої категорії. Звання – «вчитель–методист».
Педагогічний стаж – 17 років.
Науково-методична тема: “Значення уроків узагальнення і систематизації знань у формуванні ґрунтовних і міцних знань та в розвитку їхніх творчих здібностей”.
Педагогічне кредо: “Виховання любові і доброти засобами доброти і любові”.
Куліковська Діана Петрівна
Учитель української мови та літератури.
Категорія – спеціаліст вищої категорії. Звання – «вчитель–методист».
Педагогічний стаж – 46 роки.
Науково-методична тема: “Нетрадиційні форми навчання рідної мови та літератури”.
Педагогічне кредо: “Я – за вимогливість при ніжності душі”.
Кузьменко Людмила Миколаївна
Учитель російської мови та зарубіжної літератури.
Категорія – спеціаліст вищої категорії. Звання – “старший учитель”.
Педагогічний стаж – 23 роки.
Науково-методична тема: “Розвиток творчих здібностей учнів шляхом впровадження інноваційних форм і методів на уроках зарубіжної літератури”.
Педагогічне кредо: “Виховання любові і доброти засобами доброти і любові”.
Братусь Вікторія Володимирівна
Керівник районного методоб‘єднання вчителів зарубіжної літератури. Учитель зарубіжної літератури та російської мови.
Категорія – спеціаліст вищої категорії. Звання – «вчитель–методист».
Педагогічний стаж – 20 років.
Науково-методична тема: “Упровадження інтерактивних методів на уроках зарубіжної літератури”.
Педагогічне кредо: “Прагну навчити учнів любити художню літературу, розуміти, знати її, жити нею, щоб вона увійшла в їхнє буття і стала частиною серця”.
Сімон Лілія Дмитрівна
Учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури.
Категорія – ІІ кваліфікаційна категорія.
Педагогічний стаж – 5 років.
Науково-методична тема: “Інноваційні технології у викладання української мови та літератури”.
Педагогічне кредо: “Чим люди освіченіші, тим вони вільніші”.
Булейко Наталія Миколаївна
Учитель історії.
Категорія – спеціаліст вищої категорії. Звання – “вчитель-методист”.
Педагогічний стаж – 37 років.
Науково-методична тема: “Упровадження інтерактивних технологій на уроках історії”.
Педагогічне кредо: “Гуманність і творчість – два крила педагога”.
Гук Валентина Леонідівна
Категорія – спеціаліст вищої категорії. Звання – “старший учитель”.
Педагогічний стаж – 29 років.
Науково-методична тема: “Активізація суб’єкт-суб‘єктних стосунків педагога й учня в процесі використання комунікаційних технологій”.
Педагогічне кредо: “Тільки тоді, коли ми приходимо до мети, розуміємо, що шлях був вірний”.
Марухно Тетяна Вікторівна
Категорія – спеціаліст.
Педагогічний стаж – 3 роки.
Науково-методична тема: “Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках історії та правознавства з метою поліпшення якості освіти й пізнавальної активності учнів”.
Педагогічне кредо: “Не в кількості знань полягає освіта , а в повному розумінні й майстерному застосуванні в житті всього того, що знаєш”.
Шрамко Віктор Григорович
Учитель історії та правознавства.
Категорія – спеціаліст.
Педагогічний стаж – 3 роки.
Науково-методична тема: “Формування в учнів мотивації до навчальної діяльності та саморозвитку на уроках історії та правознавства”.
Педагогічне кредо: “Донести до серця кожної дитини знання, досвід і практичні вміння”.