МА учителів трудового та професійного навчання

Кашуба Надія Федорівна
Керівник методичної асоціації учителів трудового та професійного навчання НВК №2 м. Немирова. Учитель трудового навчання.
Категорія – спеціаліст вищої категорії. Звання – “старший учитель”.
Педагогічний стаж – 37 років.
Науково-методична тема: «Використання компетентнісно-технологічного підходу на уроках трудового і професійного навчання для розкриття творчих здібностей учнів в умовах запровадження державного освітнього стандарту».
Педагогічне кредо: “Навчаючи вчуся”.
Килівник Ольга Петрівна
Учитель трудового навчання.
Категорія – спеціаліст вищої категорії.
Педагогічний стаж – 20 років.
Науково-методична тема: «Навчання, виховання та розвиток творчого потенціалу учнів шляхом вивчення українських національних традицій, звичаїв та ремесел з метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання».
Педагогічне кредо: “Завжди в руслі життя”.
Павленко Леонід Васильович
Учитель автосправи.
Категорія – спеціаліст вищої категорії.
Педагогічний стаж – 22 роки.
Науково-методична тема: “Формування свідомого вибору професії на уроках з предмету автосправи”.
Педагогічне кредо: “Завжди в руслі життя”.
Морозюк Василь Іванович
Учитель автосправи.
Педагогічний стаж – 27 років.
Науково-методична тема: “Шляхи посилення мотивації навчання через використання інноваційних технологій на уроках автосправи”.
Педагогічне кредо: “В усьому досягати успіху”.
Сокольвак Василь Васильович
Майстер автосправи.
Кредо: “Поспішай помаленьку, тоді завжди встигнеш”.
Котенко Микола Віталійович
Майстер автосправи.
Кредо: “Людина славиться не словом, а ділом”.
Борисюк Микола Володимирович
Майстер автосправи.
Кредо: “Будь добрим до людей і вони віддячують тим же”.
Водоп’янов Сергій Олександрович
Вчитель інформатики.
Педагогічний стаж – 10 років.
Категорія – спеціаліст.
Науково-методична тема: “Формування інформаційної свідомості та логічного мислення учнів на уроках інформатики”
Педагогічне кредо: “Знання з математики та інформатики заставляють мене творчо мислити, ставити перед собою складні завдання і успішно їх розв’язувати”.
Водоп’янов Василь Олександрович
Вчитель інформатики.
Педагогічний стаж – 5 років.
Категорія – спеціаліст.
Науково-методична тема: “Використання освітніх ресурсів мережі Інтернет в навчанні”.
Педагогічне кредо: “Якщо вчитель поєднує в собі любов до справи і до учня, він – досконалий вчитель”.