Вчителям

На виконання листа Міністерства цифрової трансформації України від 29.10.2021 року № 1/06-6-12121, листа Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Немирівської міської ради від 09.11.2021 року № 01-12/287» у рамках проведення Місяця цифрової грамотності ознайомитися з платформами:

Зареєструватися на одному з них.

Класним керівникам на годинах спілкування переглянути хоча б один освітній серіал.


У зв’язку з дистанційним навчанням вибори Президента школи перенесено. Про дату виборів буде повідомлено додатково.


Управління Державної служби якості освіти у Вінницькій області запрошує учасників освітнього процесу взяти участь в анонімному онлайн-опитуванні Державної служби якості освіти серед керівників закладів загальної середньої освіти, вчителів, учнів та батьків щодо організації та якості забезпечення освітнього процесу у 2021-2022 навчальному році.

ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ


10.04.2021 року в НВК №2 м. Немирова відбудеться пробне ЗНО – 2021


Засідання педагогічної ради
26.03.2021 р.
Тема: «Створення безпечного і дружнього до дитини освітнього середовища. Виховання духовної культури особистості та створення умов для вільного формування в учнів культури поведінки та спілкування.»


25.03.2021 року відбудеться атестація педагогічних працівників НВК №2 м. Немирова та філії “Гуньківська ЗОШ І-ІІ ступенів”.


Засідання педагогічної ради
24.12.2020 р.
Тема: «Формування позитивного іміджу школи»


Шановні вчителі, практичний психолог та соціальний педагог школи  створили чат «Служби психологічної підтримки», де будуть викладені короткі інформаційні повідомлення з метою надання підтримки в умовах дистанційного навчання.

Служба психологічної підтримки TELEGRAM:

Служба психологічної підтримки  VIBER


ОГОЛОШЕННЯ

Запровадити з 02 листопада 2020 року:

 • дистанційне навчання для учнів 5-11 класів з використанням освітніх платформ;
 • очне навчання у звичайному режимі для учнів 1-4 класів з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог, визначених нормативно-правовими документами;
 • очне навчання у звичайному режимі для учнів філії  «Гуньківська ЗОШ» з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог, визначених нормативно-правовими документами.

Засідання педагогічної ради
13.10.2020 р.
Тема: « Творче використання прогресивних технологій навчання та сучасних прийомів педагогічної техніки у процесі дистанційного навчання»


Завершується навчальний рік.

І діти, і батьки хвилюються. Ця тривога є в усіх. І вона –  від невизначеності, від зміни звичного режиму та обмежень.

Діти потребують підтримки, допомоги. Як від учителів, так і від батьків. Один із способів вирішення цієї проблеми – заспокоїти дитину, нагадати їй, що вона все знає і впевнена у своїх силах, запропонувати допомогу у вивченні  матеріалу.  Необхідно скласти уявний план: що робити зараз, а що потім.

Дітям будь-якого віку треба робити перерви, дбати про свіже повітря під час навчання. Рухливі ігри на свіжому повітрі додадуть сил, знімуть втому.

Зараз непростий час і випробування для всіх. Відкиньте турботи! Все, що не  вивчимо в період карантину, наздоженемо в новому навчальному році. Турбуймося про дітей і пам’ятаймо:  головне – це здоров’я! Бережімо його!

А ще…  Скоро канікули!!!


Державна служба якості освіти України та управління Державної служби якості освіти у Вінницькій області проводить онлайн-опитування з питань організації дистанційного навчання учнів під час карантину.

Опитування анонімне, його результати будуть використані для вдосконалення організації дистанційного навчання школярів.

Просимо Вашої участі в поширені даної інформації та сприянні проходження анкетування серед всіх учасників  освітнього процесу.

Заповнення анкет займе не більше 10 хв.

Дякуємо за співпрацю!

З повагою, Управління Державної служби якості освіти у Вінницькій області


Дорогі учні, шановні батьки та працівники НВК №2 м. Немирова,
філій «Гуньківська ЗОШ І-ІІ ступенів», «Стрільчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів»!

Нині нелегкий час не лише в нашій державі, а й на всій планеті. Щодня чуємо про збільшення кількості інфікованих, про героїзм медиків, активну роботу волонтерів, про державні заходи з подолання хвороби. Порушено звичний режим роботи підприємств, і ритм життя людей змінився. Зараз, як ніколи, кожен із нас потребує розуміння й підтримки рідних, друзів, колег. А учні з нетерпінням чекають живого спілкування зі своїми вчителями.

Сьогодні усі ми перебуваємо на карантині до 24.04.2020 року у зв’язку з швидким поширенням у світі COVID-19. Це означає, що ще місяць школярі не відвідуватимуть школу. Навчати і оцінювати результати дітей вчителям доведеться вже у реаліях тривалої, тотальної і вимушеної онлайн-освіти. Змінився режим роботи, навчання, відпочинку кожного з нас. Заклад освіти перейшов на дистанційну форму навчання, працівники на гнучкий режим роботи. Кожен із нас вчиться по- новому працювати, спілкуватися, та й взагалі – жити.

Шановні батьки! Ми дякуємо кожному з вас за допомогу в організації дистанційного навчання. На жаль, наші учителі можуть бути поруч з Вашою дитиною лише завдяки використанню всіх технічних та інформаційних засобів Інтернету, різних освітніх платформ, програми ZOOМ. Кожен он-лайн урок, консультація, семінар, класні години та батьківські збори, що проводять наші учителі для Ваших дітей дають можливість опанувати учнями програмовий матеріал . Ваших дітей учителі оцінюють у дистанційному режимі через електронні та інші наявні засоби. Але не потрібно хвилюватися, якщо технічні можливості не дозволяють провести оцінювання навчальних досягнень Ваших дітей дистанційно, його проведення буде відтерміновано до завершення епідеміологічної ситуації .

Дорогі учні! Ви навіть не уявляєте, як педагогічний колектив сумує за звичними уроками, коли ми бачимо ваші усмішки, очі, чуємо ваш голос, тішимося розумними відповідями, активністю на уроці. Навчання продовжується! Хай воно незвичне для вас, але учителі намагаються зробити його таким же цікавим, як у класі. Не зневірюйтеся, якщо щось не вдається з першого разу. Головне – працювати систематично, радитися з батьками, однокласниками та вчителями. Ви – найкращі учні, і разом ми все переможемо!

Шановні учителі ! Вимушене дистанційне навчання поставило перед нами непрості виклики: створення дистанційних курсів, які потребують від викладачів копіткої, але цікавої роботи, пов’язаної з опрацюванням нових технологій, підготовкою відповідних матеріалів, налаштуванням курсів під авторську методику викладання, постійною їх підтримкою та оновленням. Але кожен педагог НВК №» м. Немирова, філій «Гуньківська ЗОШ І-ІІ ступенів», «Стрільчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів» зумів швидко сприйняти зміни, перебудувати свою роботу, оволодіти новими навичками. Під час карантину Ви розміщуєте важливі для навчання матеріали – презентації, схеми, аудіо- та відеофайли, даєте учням посилання на корисні ресурси для додаткового вивчення. Застосування Вами електронних ресурсів допомагає учням засвоювати знання на достатньому рівні та без скорочених тем, тобто карантин не став на заваді якісної освіти. Кожному з нас дуже нелегко. Але колектив НВК№2 м. Немирова завжди вирізнявся своєю згуртованістю, взаєморозумінням, взаємною підтримкою. Дякую усім Вам за професіоналізм, невтомну працю, мудрість. Адже закрита на карантин школа ще не свідчить про відсутність уроків і необхідних для повноцінного освітнього процесу заходів.

Висловлюю вдячність усім працівникам, які забезпечують функціонування інженерних споруд закладу освіти, дотримання у ньому санітарних норм та норм охорони праці. Ваша підтримка й розуміння важливі для всього колективу.

Закликаю всіх: залишайтеся вдома , дотримуйтеся, будь ласка, усіх заходів особистої гігієни, вчіться бути відповідальними за своє здоров’я та здоров’я Ваших рідних. Спілкуйтеся з рідними та друзями, адже сучасні технічні засоби дозволяють це зробити. Нехай ніхто сьогодні, у цей нелегкий час, не відчуває себе самотнім. Будьте усі здорові!

З повагою директор школи Тетяна Гудима

Усі запитання можна задати на сайті школи за посиланням https://nvk2nemyriv.net.ua/kontakty/


«Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

«Щиро вітаємо вас у спільноті прогресивних однодумців, що налічує вже понад тисячу вчителів та 655 шкіл!» – саме такими словами привітали педагогів школи організатори конкурсу – команда IREX (Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів). Колектив учителів НВК №2 м. Немирова у складі філологів Головенько Г. П., Маринич І. А., Бережок С. В., Стебновської Н. І., Ляховської І. П., вчителів історії Гук В. Л., Шрамка В. Г., художньої культури Килівник О. П. взяв участь у конкурсному відборі для нових шкіл – учасників проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність». Проєкт впроваджується у партнерстві з Міністерством освіти і науки України. Відбір шкіл відбувався за рейтингом балів по кожній із областей. Радісною  новиною було для кожного із учасників проєкту, що заявка успішно пройшла усі етапи конкурсного відбору. Завдяки цьому НВК №2 м. Немирова  отримує можливість стати учасником даного проєкту. Вчителі матимуть змогу пройти тренінг з медіаграмотності. Даний тренінг допоможе учасникам отримати практичні навички з медіаграмотності та допоможе переконатись в тому, що такі знання потрібні всім: вчителям, учням та їм батькам. За успішне проходження тренінгу учасники отримають сертифікати із вказаною кількістю годин навчання на уроках відповідних предметів (українська мова та література, історія України та всесвітня історія, мистецтво). Також учасники проєкту матимуть доступ до електронних навчально-методичних матеріалів з даних  предметів, розроблені за методикою IREX. А ще вчителі зможуть долучитися до закритої групи у Facebook для комунікації із іншими вчителями – учасниками проєкту та обміну досвідом викладання інформаційної грамотності.


Шановні колеги!

За планом виховної роботи у квітні проходитиме Тиждень здоров’я. Пропонуємо провести конкурс між класами на найкреативнішу медичну маску. Нехай діти виготовляють маски, фотографуються у них і скидають фото вам, а ви проводите конкурс у класі, відбираєте три найкращі і скидаєте на електронну пошту klvsov@gmail.com. Коли завдання буде виконано, ми проведено онлайн-голосуваня і визначимо переможців.

Рекомендації щодо виготовлення масок:

http://ogo.ua/articles/view/2020-03-21/105836.html

www.youtube.com/watch?v=UDmGfC5143I

www.youtube.com/watch?v=vTqQNqBWEus


Увага! 25 березня відбудеться вебінар “Використання сервісу Zoom для проведення дистанційних занять” за адресою https://naurok.com.ua/webinar/vikoristannya-servisu-zoom-dlya-provedennya-distanciynih-zanyat. Всім обов’язково переглянути його матеріали, оскільки далі будуть проводитись онлайн-конференції з використанням сервісу, який буде розглядатись на вебінаріІнструкція для вчителів по створенню тестів:

 1. Перейти за посиланням https://naurok.com.ua/
 2. На головній сторінці вибрати посилання «Реєстрація» або вхід (для зареєстрованих)
 3. Розділ «Тести»
 4. Вибрати клас, предмет і тему
 5. Знайти необхідний тест
 6. Задати тест для учнів як домашню роботу – встановити час, налаштувати термін виконання
 7. Повідомити учням код доступу та посилання на сторінці дистанційної підтримки освітнього процесу, назва документу – «Контроль засвоєння знань з теми …».
 8. Після закінчення терміну виконання домашнього завдання вчитель зберігає результати

Увага!

Відповідно до наказу відділу освіти Немирівської міської ради від 12 березня  2020 року № 50 «Про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладах загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти», з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 у НВК №2 м. Немирова та філіях призупинено освітній процес з 12.03.2020 р. до 03.04.2020р.  

Навчання відбувається дистанційно.


Згідно з рішенням Ради школи (протокол №5 від 04.02.2020 року) та розпорядженням міської ради №21-Р від 04 січня 2020 року, з метою попередження захворюваності  на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, запобігання зростанню захворюваності серед здобувачів освіти в НВК №2 м. Немирова прийняте рішення про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладі освіти з 05.02. до 07.02.2020 року.


Згідно з рішенням Ради школи (протокол №4 від 28.01.2020 року) та розпорядженням міської ради №14-Р від 28 січня 2020 року, з  метою попередження захворюваності  на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, запобігання зростанню захворюваності серед здобувачів освіти в НВК №2 м. Немирова прийнято рішення про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладі освіти з 29.01 до 04.02.2020 року.