Професійне навчання

На базі НВК №2 м. Немирова учні 10-11 класів мають змогу здобувати робітничі спеціальності: “Оператор комп’ютерного набору”, “Швачка”, “Водій автотранспортних засобів категорій “В””, “Водій автотранспортних засобів категорій “С””.

Заклад освіти пройшов в 2017 р. Державну атестацію на право надання освітніх послуг з вищевказаних спеціальностей та Державну акредитацію в ГСЦ МВС України.

Навчально-матеріальна база дає змогу готувати викокваліфікованих спеціалістів, враховуючи вимоги сьогодення.

Навчання учнів за спеціальністю “Оператор комп’ютерного набору” здійснюють учителі Водоп’янов В. О. та Водоп’янов С. О. Навчальні класи оснащено сучасними комп’ютерами, отриманими від Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА, забезпечено швидкісний доступ до мережі Інтернет за сприяння Немирівського міського голови Качура В. М.

Навчання учнів за спеціальностями “Водій автотранспортних засобів категорій “В”” та “Водій автотранспортних засобів категорій “С”” здійснюють учителі Павленко Л. В. та Морозюк В. І., а також майстри професійного навчання Котенко М. В., Борисюк М. В. та Сокольвак В. В. Для навчання практичного водіння учнів категорії “В” використовується учбовий автомобіль ВАЗ 21144 – легковий, подарований закладу освіти Народним депутатом України Калетніком Г. М., категорії “С” використовуються власні вантажні автомобілі.