День Соборності України

22 січня відзначається День Соборності України – одне зі знакових свят українського державотворення після Дня незалежності. Саме цього дня 1919 р. було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Головною традицією цього дня є утворення “живого ланцюга” єднання, але цьогоріч у НВК №2 м. Немирова в умовах дистанційного навчання було проведено фотофлешмоб “Українцями ми народилися” серед учнів закладу освіти, а найкращі роботи взяли участь у онлайн фотовиставці “Україна – це ми!”, організованої Міністерством освіти і науки України.

Україна – це земля, де ми народилися і живемо, де живуть наші батьки, де жили наші предки і повинні жити наші діти! Не просто жити, а бути щасливими!