День Волонтера

5 грудня увесь світ відзначає Міжнародний день волонтерів. Свято було засновано ще у 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. В Україні волонтерський рух офіційно визнали постановою Кабінету Міністрів України 10 грудня 2003 року.

Усвідомлюючи істину, що Перемога здобувається на передовій, а гартується у тилу, уся Гуньківська шкільна спільнота об’єдналася до єдиного спротиву агресору. Неодноразово організовували збір коштів на придбання необхідних речей та відправляли військовим. У школі пройшла Акція «Тепла коробка для солдата». Багато слів подяки та підтримки наші учні написали у своїх листівках для воїнів ЗСУ, які клали майже в кожну посилку. Це лише маленька частина наших переживань, любові, душевного тепла і молитов за них. Патріотичні браслети, обереги та ляльки-мотанки передаються нашим Захисникам із словами вдячності та підтримки. Українці – це нація волонтерів, добровольців, нація переможців. Адже ми віримо, що волонтерство складає всепереможну силу добра та людського світла. Направляємо усім енергію вдячності, чия найвища професія – творити добро власними руками, коштами, ресурсами, словом, талантом і творчістю.

Згуртовуємося заради Перемоги! Слава Україні! Слава Захисникам і Захисницям!