День вишиванки

Вишивання моє, вишивання…
Чорний – сум, а червоний – кохання.
Синій – небо, зелений – буття.
Вишиванка – це наше життя!

Не перший рік у нашій школі, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року учні, вчителі та батьки школи долучилися до акції «Одягни вишиванку» у третій четвер травня. Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось вдягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині у думці, що таке свято об’єднує і вчителів, і учнів різних класів.

У цей святковий день учні початкових класів завітали до музейної кімнати школи «Бабусина світлиця».

На завершення свята учні філії «Гуньківська ЗОШ І-ІІ ступенів» провели імпровізований флешмоб – за 5 хвилин організувавшись і вийшовши у подвір’я школи, вони створили справжню “вишиванкову” хвилю. Флешмоб створив таку хвилю емоцій, що наступного року, мабуть, нас чекає вже не хвиля, а справжнє цунамі вишиванок за участю всіх учнів школи!

Вітаємо усіх зі святом! Слава Україні!