Оголошено переможців конкурсу “Сурми звитяги”

10 жовтня 2020 р. відбувся 18 обласний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс патріотичної творчості “Сурми звитяги”, в якому взяли участь учні НВК №2 м. Немирова та філії “Гуньківська ЗОШ І-ІІ ст.” Такий конкурс проходить щороку серед учнів та студентів в різних вікових категоріях та номінаціях. Головним завданям фестивалю є популяризація в молодіжному середовищі українського патріотичного мистецтва, зокрема пісні.

Серед значної кількості конкурсантів було визначено переможців. Маринич Валерія, учениця 10-А класу, виборола ІІ місце в номінації “Солісти-вокалісти” з піснею “Розправ свої крила”, слова до якої написала учителька НВК №2 м. Немирова Стебновська Н.І. ІІІ місце зайняли Шаповаленко Діана, учениця 10-Б класу, та Латуша Діана, учениця 4-А класу. Дипомантами фестивалю-конкурсу стали Ткачук Дарія (10-Б клас), Крижановська Марія (7-А клас), Лук’яненко Діана (8 клас філії).

Щиро вітаємо юних співаків, зичимо творчих звершень та нових перемог. Велика подяка учителю музичного мистецтва Пузаєнко О.Б. за професійність та віру в своїх учнів. Дякуємо батьків талановитих школярів за любов та підтримку своїх дітей.