Світ відзначає День святого Патрика

17 березня відзначається День святого Патрика (St. Patrick’s Day) — культурне та релігійне національне свято Ірландії, яке широко розповсюдилося світом завдяки веселощам, що супроводжують святкування. Дата прив’язана до дня смерті небесного покровителя Ірландії святого Патрика, який провів беззбройну християнізацію острова.

Його постать є вкрай важливою для корінних ірландців, які емігрували по всьому світу, зокрема до Америки та Австралії, але зберегли традицію щорічного вшанування святого парадами й гучними гуляннями.

День святого Патрика є офіційним вихідним в Ірландії. Традиція святкувати цей день легко прижилася у більшості країн світу.

Тож у цей день, а саме 17 березня, учні 5-В, 6-А, 6-В та 8-А класів мали змогу на уроці англійської мови детальніше ознайомитися з традиціями цього свята.

Разом зі своїми учителями Дмитренко Н. І.,  Фокіною А. І., Швець Л .В. діти переглядали цікаву та пізнавальну презентацію, обговорювали побачене та виконували тестові завдання на закріплення матеріалу.