STEM лабораторія в 1-А класі

STEM-підхід – це спосіб організації освітнього середовища, в якому діти відчувають себе дослідниками. Вони пізнають світ, проводячи експерименти. Саме тому, учні 1-А класу на уроці «Я досліджую світ» проводили різноманітні досліди з водою на визначення властивостей води, розчинних і нерозчинних у воді речовин, дізналися, як вода потрапляє в рослини і т. д. Цікавими були досліди; «Плаваюче яйце», «Квіти на воді», «Колір рослини». А ще діти отримали завдання досліджувати вирощування зеленої цибулі на підвіконні. А по закінченню уроку всі учні отримали сертифікати юних дослідників. Завдяки STEM-підходу учні не просто навчаються проводити наукові досліди, але й вчаться працювати разом, обговорювати вивчене одне з одним. STEAM – це насамперед захопливо і цікаво. А ще такий підхід на 100% відповідає компетентнісній концепції Нової української школи.

Яхно О. М.