Урок Мужності

Напередодні Дня Збройних Сил України на урок захисту України до учнів 11-х класів завітали представники прославленої професії військових. Урок Мужності провели заступник військового комісара начальник мобілізаційного відділення Немирівського районного територіального центру комплектування та соціальної  підтримки майор Медюк Іван Михайлович та начальник відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу майор Янчак Оксана Миколаївна.

Майор Медюк І. М. розповів про те, що священним обов’язком кожного чоловіка є  захист своєї країни, рідної землі, своєї родини; із гумором згадував свої військові будні, окреслив переваги професії військового, повідомив про сучасні можливості української армії. Зауважив, що солдатом бути дуже важко. Але завдяки армії юнаки стають мужніми, відважними, дорослими – справжніми чоловіками, захисниками своєї Батьківщини.

Майор Янчак О. М. розповіла одинадцятикласникам про освітні заклади, які готують майбутніх військових та умови вступу до них.

 Ми вдячні їм за зустріч. Нашим хлопцям є на кого рівнятися!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *