Завершується навчальний рік

І діти, і батьки хвилюються. Ця тривога є в усіх. І вона –  від невизначеності, від зміни звичного режиму та обмежень.

Діти потребують підтримки, допомоги. Як від учителів, так і від батьків. Один із способів вирішення цієї проблеми – заспокоїти дитину, нагадати їй, що вона все знає і впевнена у своїх силах, запропонувати допомогу у вивченні  матеріалу.  Необхідно скласти уявний план: що робити зараз, а що потім.

Дітям будь-якого віку треба робити перерви, дбати про свіже повітря під час навчання. Рухливі ігри на свіжому повітрі додадуть сил, знімуть втому.

Зараз непростий час і випробування для всіх. Відкиньте турботи! Все, що не  вивчимо в період карантину, наздоженемо в новому навчальному році. Турбуймося про дітей і пам’ятаймо:  головне – це здоров’я! Бережімо його!

А ще…  Скоро канікули!!!