Про безпечний Інтернет

У рамках тижнів безпечного Інтернету до Міжнародного дня безпечного Інтернету (Safer Internet Day)  (09.02.2021) в НВК №2 м. Немирова пройшли інформаційні заходи для дітей, вчителів та батьків , з метою формування правил безпеки при роботі в мережі Інтернет, розуміння необхідності дотримання певних правил поведінки в мережі. Були проведені тематичні заходи й уроки, класні й виховні години  «Я знаю як спілкуватись в Інтернеті #НЕ_ВЕДУСЬ» (5-6 класи), урок з безпеки сексуальних ризиків: « Інтимне селфі в Інтернеті-жарт чи небезпечний ризик» (9-11 класи), квест для учнів щодо Безпечного Інтернету (7-8 клас), (9-11 клас), «Кодекс розумного користувача Інтернетом» (6 кл.) , «Кібербулінг – небезпечна віртуальна агресія» заняття з елементами тренінгу  (9 клас ), онлайн -вікторина «Безпечний інтернет», поради для батьків та вчителів щодо безпеки в Інтернеті , перегляд відеороликів про безпечний інтернет.