«Разом для найкращого Інтернету»

11 лютого 2020 року у світі відзначався День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

Протягом минулого тижня вчителями інформатики в 5-6 класах проводились уроки на тему «#Не_ведусь: Я знаю як спілкуватись в Інтернеті». Ця тема дуже актуальна для учнів, адже опитування показують, що всі діти цього віку користуютьються  Інтернетом. А більшість з них зареєстрована в таких соціальних мережах, як Instagram, TikTok, Likee, Facebook а також користуються месенджерами Viber та Telegram. Майже у всіх них можна зареєструватися, тільки якщо дитині є 13 років, а в Telegram – 16. Однак діти нехтують цими віковими обмеженнями та знаходять шляхи, як його обійти.

Тому було обговорено про можливі ризики під час спілкування в соціальних мережах, як їх уникнути та куди звертатися в разі неприємнних ситуацій чи кібербулінгу.