Навчання-тренінг для активних старшокласників

Молодіжні дебати – це конкурс промовців, що проводиться для школярів та студентів. Він сприяє тому, щоб молоді люди могли вміло і переконливо представляти свої погляди та свою точку зору, формуванню політично-соціальних компетенцій та розвитку здатності ведення дискусії та вирішення конфліктів. Конкурс дебатів – ефективний інструмент розвитку необхідних для 21 століття компетенцій: уміння чути співрозмовника, сприймати альтернативні думки, критично осмислювати інформацію.

21 лютого 2020 року у НВК №2 м. Немирова за ініціативи Немирівської міської ради Вінницьким дебатним осередком ВМФГО «Федерація дебатів України» Vinnitsa Debat union проведено навчання-тренінг для активних старшокласників НВК №1, НВК №2 м. Немирова та Немирівського коледжу будівництва та  архітектури.  Після тренінгу провели перший раунд  дебатів. Предметом дебатів були актуальні теми: «Про заборону користування ґаджетами у школі» та «Про введення податку на шкідливу їжу». У двох турах взяли участь 16 команд, до фіналу потрапили 4 команди. Переможці конкурсу дебатів, учениці НВК №2 м. Немирова Гончар Анна та Пилипенко Анастасія, нагороджені грамотами виконавчого комітету Немирівської міської ради.