Екологічна акція «Смакуємо із користю»

Хіба можна уявити будь-яке свято, а особливо новорічне, без цукерок?! Мабуть, ні. Адже це смачно, подобається усім дітям. Однак, куди ж подіти обгортки від цукерок? Їх можна побачити скрізь: і на вулицях міста, і в магазинах, на зупинках… Їх розносить вітер, вони роблять наше місто непривабливим.

Донець Вікторія, Цвень Ліза та Черната Анастасія, учні 9А класу, підтримали пропозицію інспектора з благоустрою Немирівської міської ради Материнського Ю. М. та запропонували збирати обгортки від цукерок у пластикові пляшки, які потім відправляться на переробку. У школі організували змагання. Найактивнішими були учні 3В, 1В, 4В та 5Б класів.

Мета даної екологічної акції – виховання дбайливого ставлення до довкілля, турбота про чистоту рідного міста.