Добро повернеться добром

Так вже історично склалося, що 17 лютого щорічно  відзначаємо два свята: День спонтанного вияву доброти та День кота (у Європі). Хоч триває дистанційне навчання, учні 5-Б класу зуміли яскраво відзначити ці події. Насамперед діти поділилися у групі в мережі Вайбер гарними світлинами, на яких засвідчили свою прихильність до домашнього улюбленця, також  нещодавно в творчих роботах описали кожен свого котика. А після уроків найбільш небайдужі відвідали Немирівський парк та погодували бездомних тварин. Для себе діти зробили корисний висновок: не треба чекати певного  часу для вияву  милосердя й доброти. Ці риси з людиною завжди, не слід нехтувати жодною можливістю, щоб висловити  любов, запропонувати підтримку та турботу.