Щиро вітаємо з перемогою у ІІІ (обласному) етапі ХХ Міжнародного конкурсу учнівської творчості імені Т.Г.Шевченка ученицю 7-А класу Марію Бобрикову!

Третій рік поспіль Марійка завойовує призові місця на ІІІ етапі цього складного конкурсу, а минулого року стала призером і ІV Всеукраїнського етапу. На жаль, на разі немає наступного етапу конкурсу через суворі карантинні заходи. Обласний етап конкурсу відбувався онлайн.

Старанність, відповідальність,організованість і надзвичайна працездатність учениці вражають. Адже, крім творчості, Маша  має різнобічні інтереси та  успішно вивчає всі інші шкільні предмети. Допомагають Марії розкрити її талант досвідчені наставники – учителі української літератури та мови Г. П. Головенько та Н. І. Стебновська.

Зичимо нашій здібній  учениці нових злетів, перемог, здійснення творчих задумів!